dodatki
One też są ważne

Czy znacie już poduszkę gryczaną?

Poduszka wypełniona naturalną łuską gryczaną. Pokrowiec wykonany jest z tkaniny wsypowej ze 100% bawełny. Wypełnienie stanowi jedynie łuska gryczana.

Nacisk wywierany na poduszkę przemieszcza wypełnienie robiąc miejsce na głowę i jednocześnie wypierając kręgi szyjne. Właściwe ułożenie ma niebagatelny wpływ na nasze samopoczucie i komfort. Produkt polecany profilaktycznie jak również w leczeniu dyskopatii oraz pomocny w dolegliwościach migrenowych.

Poduszka z łuski gryczanej jest całkowicie naturalna, ponadto nie powoduje uczuleń, przepuszcza powietrze, absorbuje ciepło i wilgoć oraz posiada właściwości bakteriobójcze.

Przejdź do sklepu

Poduszka termoelastyczna

Pianka VISCO zapewnia niepowtarzalną wygodę. Jej powolne dopasowywanie się do kształtu ciała, niezależnie czy śpimy na boku, plecach czy często zmieniamy pozycje, zawsze gwarantuje doskonałe podparcie. Właściwe ułożenie głowy podczas snu, to gwarancja rozluźnienia mięśni, zapewnienie właściwego przepływu krwi oraz dotlenienie mózgu.

Polecamy dla osób odczuwających dolegliwości w odcinku szyjnym, miewających częste bóle głowy jak również jako profilaktykę zdrowego snu.

Przejdź do sklepu

Toper visco

Toper to dodatkowe pięć centymetrów, które zmienią nawet najprostszy materac w najwygodniejsze łoże. Toper Visco składa się z trzech poziomów: między dwoma warstwami pikowanej dzianiny kryje się pianka termoelastyczna, która pod wpływem ciepła zmienia swój kształt tak, by jak najlepiej dopasować się do Twojego ciała. To zdrowy i wygodny wypoczynek na miarę Twoich potrzeb.

 

Przejdź do sklepu

Podkład higieniczny, co to takiego?

Podkład higieniczny frotte pikowany z gumką 100% bawełny. Zabezpiecza materac przed zabrudzeniami, a dzięki specjalnej membranie przepuszcza powietrze jednocześnie zatrzymując wodę.

Pozwala to na spełnienie funkcji nieprzemakalności jednocześnie nie tracąc oddychalności materaców. Warstwa pikowana daje poczucie miękkości i luksusu.

Przejdź do sklepu

Prześcieradła

Prześcieradło jersey z gumką 100% bawełny. Wysoka jakość dzianiny umożliwia wielokrotne pranie bez utraty jakości i koloru oraz idealne dopasowanie do materaca.

W prześcieradło wszyta została gumowa taśma zabezpieczająca przed zsunięciem z materaca.

Przejdź do sklepu

Mata gryczana

Nakładka na materac z naturalnej łuski gryczanej. Maty stosuje się w celu poprawy właściwości posiadanego materaca. Układ łusek sprzyja przepływowi powietrza, przez co wykazuje zdolności wentylacyjne i kontroluje wilgotność ciała.

Łuska gryczana podczas poruszania się powoduje delikatny masaż skóry i tkanki podskórnej. Zawarte w łusce gryczanej taniny uniemożliwiają rozwój roztoczy i bakterii w materacu oraz na powierzchni skóry.

Przejdź do sklepu